Chrzest Święty to wyjątkowe wydarzenie w życiu dziecka i jego rodziny, dlatego wymaga odpowiedniego przygotowania. W naszej ofercie mogą Państwo znaleźć komplety do chrztu zaprojektowane zarówno dla chłopców, jak i dla dziewczynek.

Komplety do chrztu — co zawierają?

W skład proponowanych przez nas kompletów wchodzi okapnik, szatka i świeca do chrztu. Do tego dodaliśmy także specjalne pudełko, do którego można schować świecę, aby się nie zniszczyła. Całość tworzy nie tylko doskonały zestaw przeznaczony na uroczystość, jaką jest chrzest, ale też staje się piękną pamiątką na całe życie.

Komplety do chrztu z wyjątkowym haftem

Nasze produkty wyróżnia przede wszystkim możliwość zamówienia szatki, na której została wyhaftowana data chrztu oraz imię dziecka. Poza tym w przyszłości nie będzie wątpliwości, do kogo należał komplecik. Zwróciliśmy uwagę również na to, aby napis mógł mieć dowolną barwę, dlatego podczas jego doboru, warto sugerować się kolorem oczu dziecka, płcią lub nawet upodobaniami czy stylizacją rodzica.

Kompleciki do chrztu z różnymi zdobieniami

Kolejnym dodatkiem są ozdoby przedstawiające najważniejsze symbole związane z chrztem i nie tylko, takie jak: krzyż, gołębica, świeca, kokardka, chrzcielnica oraz aniołek. Wybór jest na tyle bogaty, że na pewno każdy znajdzie aplikację, która najbardziej przypadnie mu do gustu. Istnieje również możliwość zdecydowania o kolorze tych elementów. Wtedy szatka i świeca do chrztu będą całkowicie dopasowane do siebie, co stworzy jeszcze bardziej spójny i estetyczny efekt.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl